VR DRIFT

Відчуйте себе поза межами буденності.

Вітаємо в першому сучасному клубі віртуальної реальності в місті Кропивницький!

Ви коли-небудь мріяли покинути свою звичайну реальність та відправитися в подорож до світів, створених за допомогою сучасних технологій? Мріяли дістатися галактик, які ніколи не бачили? Або погоняти на найшвидшіших машинах світу без страху нашкодити своєму авто? Можливо, ви мріяли відчути себе справжнім героєм екшну, стояти віч-на-віч з ворогами, яких треба перемогти?

Ці та багато інших пригод ви зможете знайти в нашому клубі віртуальної реальності VR DRIFT. 

Кількість атракціонів
Найпопулярніші та найкрутіші ігри VR
Абсолютна гігієна шоломів та контролерів
Чудовий варіант для святкування корпоративів та дня народження
Ми пропонуємо вам унікальний досвід, що поєднує найновітніші технології віртуальної реальності з улюбленими жанрами розваг: від захоплюючих екшнів та вражаючих гонок до симуляторів польоту, що дозволяють відчути себе пілотом літака, механіком, навіть шеф-кухарем!

У розпорядженні наших відвідувачів шоломи HTC Vive Pro, Valve Index та Quest 2. А також, спеціальні контролери для рук, що дозволяють одночасно грати групі з 4 осіб.

Простір нашого клубу облаштовано так, щоб ви почували себе вільно та комфортно під час гри. Також є зони для відпочинку та спостереження за грою друзів.
Спробуйте віртуальну реальність самостійно або командою, і ви побачите, як ці незабутні враження змінять ваше уявлення про можливості розваг та навчання. Незалежно від вашого віку та інтересів, ви знайдете тут щось особливе, що підкорить ваше серце.

Не чекайте, приходьте та пориньте в унікальний світ віртуальної реальності в Кропивницькому. Ви відчуєте, як межі реальності розмиваються, і ви станете частиною світів, які раніше можна було побачити лише на екранах кіно.